אודותינו

חברת נס צלול בע"מ הינה חברה ליבוא ושיווק ככלל ואופניים חשמליים בפרט.

מי אנחנו

המותג קל אופן נוסד בשנת 2010 כאשר התקינה לייבוא אופניים חשמליים נכנסה למדינת ישראל. יגאל, בעלי המותג היה היבואן הראשון אשר הכניס בצורה חוקית ותקינה את האופניים החשמליים לישראל, כיום קל אופן הוא המותג הנמכר ביותר בשוק הישראלי. חברת קל אופן מומחית בתחום ועוסקת לאורך כל הדרך בשיפור הדגמים והתאמתם לשוק הישראלי ההולך וגדל.

השאיפה שלנו

המותג קל אופן נבנה לאחר מחשבות רבות איך לשפר את אורח החיים הישראלי, איך להפוך את האופניים החשמליים למוצר צריכה בסיסי ולא מוצר מותרות. אנחנו בחברה מאמינים באיכות הטובה ביותר ובמחיר הטוב ביותר, ומשום כך אנחנו החברה הגדולה ביותר במשק ליבוא ושיווק אופניים חשמליים.

המשווקים המורשים

את האופניים של קל אופן ניתן למצוא אצל כל אחד מהמשווקים המורשים. החנויות פרוסות בכל רחבי הארץ וידעו להעניק תמיכה ושירות במקרה הצורך.

המותג קל אופן מורכב מהחלקים הכי איכותיים בתחום האופניים –חברת נס צלול בע"מ הינה החברה היחידה בישראל והבלעדית אשר במוצרים שלה קיימות סוללות SUMSUNG SDI מחברת SUMSUNG הקוראנית. כל מערכת החשמל מותאמת לסוללות SUMSUNG ועומדת בסטנדרטים של SUMSUNG . החל מכל חיבורי החשמל ה-water proof שלנו וכלה בבקר ובמנוע. כל מערכות ההילוכים שלנו הן full Shimano. והברקסים הם של החברות TEKTRO ו-ARTK המובילות בשוק בתחומן. ככל פרט ורכיב באפניים נבדקו על ידנו, על ידי מכון התקנים ועל ידי צוות מהנדסים נרחב הנמצא במפעל על מנת להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר. האופניים, על כלל רכיביהם נושאים תווי תקן אירופאים, תו תקן ישראלי ואישור משרד התחבורה.
רוכבים
לייקים
עוקבים
שיתופים
דגמים מנצחים